hlavní strana

Výlet žáků 6.D

12.6.2019 7:57

Ve středu 5. června se žáci  6. D vypravili na jednodenní školní výlet do Krkonoš. Sraz všech zúčastněných byl naplánován na půl osmou u vlakového nádraží. Cesta vlakem a poté autobusem proběhla bez problémů a o půl desáté  jsme byli v Peci pod Sněžkou.

Po krátké aklimatizaci následoval výstup přes Zahrádky na Kolínskou boudu, kde bylo plánováno hodinové posezení spojené s občerstvením. Příjemná obsluha, hezké prostředí a nádherné pohledy na hory byly odměnou za vyčerpávající výstup. Dle programu připraveného pane učitelem následoval další výstup na Černou horu a odtud sjezd lanovkou do Janských lázní. Zde byla plánována další občerstvovací zastávka spojená s prohlídkou lázeňského městečka. Poslední pěší úsek výletu byl přechod do Svobody nad Úpou na vlakové nádraží a odtud odjezd domů.

Výlet provázelo krásné slunečné počasí a dobrá nálada.