Sportovní den na 1. stupni
Sportovní den na 1. stupni 🏃♀️🏅
Dnes se na 1. stupni konal tradiční sportovní den. V první části dopoledne si žáci vyzkoušeli turnaj ve vybíjené, ve kterém mohli prokázat nejen své sportovní dovednosti, ale také týmového ducha a schopnost spolupracovat. Ve druhé části soutěžil každý sám za sebe. Děti poměřily své síly v běhu a ve skoku dalekém a snažily se dosáhnout co nejlepších výkonů. Děkujeme všem sportovcům za jejich nasazení a bojovnost. 👏😊
Máte dotazy?