hlavní strana
PLÁNOVANÉ AKCE

Informace pro rodiče žáků 1. ročníků

27.6.2019 11:09

 

Zahájení školního roku je 2.9. 2019 v 8,00 ve městě a v 7,55 v Horním Kostelci. Děti budou ve škole asi 1 hodinu a potom mohou jít s rodiči domů nebo  přejít do školní družiny. Školní družina je v provozu denně od 6,15 do 16 hodin. V úterý a ve středu  je vyučování 2 hodiny, tj do 9,40. Od čtvrtka pak 1. třídy mají  vyučování podle rozvrhu.

Pro žáky v Horním Kostelci bude jezdit denně od 2.9. školní autobus s pedagogickým doprovodem. Ráno odjíždí v 7,30 od zastávky u cukrárny -zmrzliny  a tamtéž přijíždí odpoledne   ve 13 h.  Další informace budou rodičům sděleny 1. září ve škole , kde jim také budou zodpovězeny jejich další dotazy. Pokud se  žáci budou stravovat ve školní jídelně, čipy pro nové strávníky se budou prodávat ve středu 28.8.2017 a v pondělí 2.9.2019 v době od 10.00 do 14.00 hodin.Vezměte s sebou rodné číslo budoucího strávníka, vyplněnou přihlášku ke stravování, kterou najdete na webových stránkách školy – www.zsvhejny.cz – dokumenty – dokumenty ke stažení. Zároveň si na těchto stránkách pročtěte vnitřní řád jídelny, který prosíme dodržovat a jeho přečtení potvrďte podpisem na přihlášce ke stravování.

V prvním ročníku mají žáci celkem 21 hodin týdně a budou tedy učit 1 den v týdnu do 12,35 a 4 dny do 11,40.

Pomůcky do prvního ročníku:
aktovku a penál                                                                 
tvrdé desky na sešity
kufřík
ručník s poutkem
bačkory v sáčku na pověšení
obaly na sešity a učebnice
ubrousek na svačinu
na TV
tepláková souprava
tričko
cvičky do tělocvičny
botasky na ven / v tašce /

na VV
štětec kulatý / č. 8 / a plochý /č. 12 /
hadřík
igelit na lavici
měkká guma
česká plastelína - 10 barev
voskovky
pastelky trojhranné silné - alespoň 6 barev
lepidlo / tyčinka /
nůžky
na psaní
3 obyčejné tužky č. 1,2,3
 
 
prosíme vše řádně označit - podepsat !