hlavní strana

Sezenamovací pobyt 6.B - Jelení louky

1.11.2019 16:14

Setkali jsme se v úterý na vlakovém nádraží  a jeli jsme do Pece pod Snězkou. Na chatu Jelení louky jsme si museli vše vynést sami. Některým to dělalo problém, ale nakonec jsme všichni došli. Cesta byla dlouhá 3 km! Pak jsme se ubytovali.  Kluci měli největší pokoj-nespravedlnost! A hurá na oběd-byly špagety-MŇAM! Odpoledne jsme hráli skupinové hry a vybiku. Někteří si hráli u potoka a stavěli molo. Večer byla stezka odvahy. Hodně jsme se báli a tak nakonec někteří mohli jít ve dvojících, i když paní učitelka t nejdříve dovolit nechtěla. Ti nejodvážnější šli i dvakrát. U chaty byly ovce a v noci jim svítily oči-to bylo pěkně strašidelné. Paní učitelka byla schovaná a my jsme se museli u ní podepsat. Druhý den pršelo L. Ale i tak jsme se vydali na procházku k Richtrovým boudám-nechtělo se nám. A odpoledne na vycházku do Veselého výletu a na horkou čokoládu. Cestou zpět jsme pěkně zmokli. Večer jsme vyráběli ještěrky z korálků-dalo nám to dost zabrat. Třetí den jsme po snídani uklidili pokoj a sbalili batohy-vypadlo to, že máme ještě víc věcí J. Pak jsme hráli venku hry a po obědě-borůvkový knedlík jsme vyrazili do Pece na bobovou dráhu a pak na autobus a jeli domů.

Seznamovák se nám líbíl a užili jsme si to!